Haberler

Medline Acil Sağlık Vaillant ile iş birliğine gidiyor.

Medline Acil Sağlık Vaillant ile iş birliğine gidiyor.

Türkiye’nin kendi alanlarında önde gelen firmaları ile çözüm ortaklığını sürdüren Medline Acil Sağlık, son olarak Vaillant ile iş birliğine gidiyor. Vaillant tarafından belirlenecek tüm Türkiye kapsamındaki konutlara 7/24 geçerli acil durumlarda ücretsiz ve sınırsız acil sağlık hizmeti üyeliği verilecek.

Medline hangi hizmetleri sunuyor?
Konut adresi dahilinde herkesi kapsayacak iş birliği ile, Vaillant Club üyeleri ücretsiz olarak Medline’ın telefon ile tıbbi danışmanlık, doktorlu kara ambulansı ve medikal bilgi köprüsü hizmetlerinden yararlanabilecek. Konut sınırları dâhilinde 32 parametre kapsamında bulunan acil durumlardan herhangi birinin gerçekleşmesi halinde evdeki herkes misafirler dahil Medline hizmetlerinden ücretsiz faydalanabiliyor. Ayrıca beklenmedik durum ve zamanlarda ortaya çıkan sağlık sorunları için Medline doktorlarına günün her saati istedikleri soruları yönelterek telefon ile tıbbi danışmanlık hizmeti alabiliyor. Vaillant müşterilerinin Medline acil sağlık hizmetleri üyeliği 12 ay boyunca geçerli olacak.

Vaillant Club üyelerine Medline Acil Sağlık Hizmetleri ücretsiz hediye edilecektir. Vaillant’ın web sitesinde Vaillant Club sekmesine giriş yaptıktan sonra üyeler, hediye kataloğuna üyelik bilgilerini girerek bu hizmeti talep edebilirler.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Şube Adresimiz: BAĞLARBAŞI MAH.İNÖNÜ CAD.NO:69 MALTEPE-İSTANBUL Telefon Numaralarımız: 0850 840 68 23 Merkez Adresimiz: M.Alipaşa Mahallesi Bağdat Cad.No180a İzmit Kocaeli Telefon Numaralarımız: 0850 840 68 23 0262 324 25 74

08508406823
info@artuk.com.tr
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır..

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.